درباره ما

شهر وستل واقع در مانيسای ترکیه با مجموعه ای شامل 9 کارخانه، از بزرگترین مجموعه های صنعتی در جهان می باشد.
شرکت وستل از سرمایه گذاران پیشرو در کشور ترکیه، از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی روزدنیا در تولید محصولات خود بهره می برد.


این محصولات شامل:
تلویزیون، یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، آبگرمکن،نمایشگرهای آموزشی، تبلیغاتی و دیجیتالی، ستاپ باکس دیجیتال، دستگاه تبلت و تلفن همراه هوشمند است.


حضور چشمگیر وستل در بازار اروپا موجب شده است که همکاری هایی میان وستل و اپراتورهای مهم تلویزیونی برای تولید دستگاه های تلویزیون و ستاپ باکس پایه گذاری شود.


ظرفیت تولید بالا و بهبود فرآیندهای مدیریت تولید درکارخانه های وستل سبب شده است که بازدهی و سوددهی در تمام حوزه ها افزایش یابد و شرکت وستل در میان تولیدکنندگان مهم جهانی قرار گیرد.
شرکت وستل با بهرمندی از ظرفیت تولید سالانه 18 میلیون دستگاه تلویزیون، 20 در صد از بازاراروپا را در اختیار دارد. وستل در سال 2013 سیستمی را طراحی کرد که بر اساس آن مونتاژ اجزای تلویزیون با خط تولیدی مبتنی بر کارکرد روبات ها انجام می شود.
این سیستم از یکسو اجزا را دریافت می کند و از سوی دیگردستگاه تلویزیون را تحویل می دهد. استفاده از این فرآیندپیشرفته سبب شده است که بازدهی و کیفیت محصول به طور بی سابقه ای افزایش یابد.
وستل مفتخر است که در سال های اخیر با سرمایه گذاری 50میلیون دلاری در تولید پنل LCD ، اولین شرکت در اروپا است که از شیوه های پیشرفته مونتاژ و اتوماسیون استفاده کرده است.همگام با توسعه تکنولوژی استفاده از تلفن های هوشمند و دیگر وسایل قابل حمل، وستل تکنولوژی های مرتبط با تلفن همراه،تبلت و اسمارت سنتر را به کار انداخت تا تلویزیون هوشمند وستل، قابلیت ارتباط متقابل با این وسایل را پیدا کند.
مراکز تحقیق و توسعه در مانیسا و استامبول ترکیه، و درکشورهای بریتانیا و چین، با به کارگیری برجسته ترین مهندسان، تلاش می کند تا به توسعه سخت افزاری و نرم افزاری بیشتر دست یابد و پاسخگوی انتظارات مشتریان در سطحی جهانی باشد.
سرمایه گذاری وستل در بخش تحقیق و توسعه در سال 2014 بالغ بر 90 میلیون دلار بوده است. وستل با دریافت هر ساله ی ارزنده ترین جوایز طراحی، ازسازمان های معتبر طراحی صنعتی،موفقیتش را در بهبود تولیدات به اثبات رسانده است.
واحد بازرگانی شرکت وستل عهده دار بازاریابی و فروش تولیدات در 152 کشور دنیاست. 73 درصد از توليدات وستل پیشرفته سبب شده است که بازدهی و کیفیت محصول به طوربی سابقه ای افزایش یابد. 73 درصد از توليدات وستل تحت برندهاي ژاپنی و اروپايي صادر می شوند.شرکت وستل با دارا بودن دو کارخانه يخچال سازی، سالانه 3,2ميليون دستگاه يخچال فريزر را با ابعاد و ويژگی های منحصربه فرد تولید می کند و در زمره برترين های اين صنعت شناخته مي شود.شرکت وستل در توليد ماشين لباسشويی نیز به موفقيت چشمگيری دست يافته است. اين شرکت، درهر سال توان توليد 2,5 ميليون دستگاه ماشين لباسشويی را با ظرفيت های گوناگون دارد.دستگاه های خشک کن نيز در سال 2012 به گروه کالاهای توليدی وستل افزوده شد. توان تولید ظرفشويی وستل 2,5 ميليون دستگاه و ظرفیت تولید کولر گازی 750.000 دستگاه در سال است.


همچنين اين شرکت سالانه 2,2 ميليون دستگاه اجاق گاز، هود و فر تولید می کند. وستل نخستین شرکتی است که با هدف پيشروبودن در بين کشورهای مستقل مشترک المنافع، دو کارخانه راجهت توليد ماشين لباسشويی، يخچال فريزر و تلويزيون، در روسیه تاسيس کرده است.شرکت وستل مفتخر است که با صادرات 8,3 ميليون دستگاه لوازم الکترونيکی و 4,8 ميليون دستگاه لوازم خانگی، به هفت قاره جهان،به شرکتی با رتبه جهانی در صادرات تبديل شده است. به اين ترتيب سهم شرکت وستل از صادرات تلويزيون در ترکيه به 91درصد و در لوازم خانگی به 28 درصد رسیده است.